DAILĖS STUDIJOS DALYVIŲ IŠVYKA

    Neformaliojo vaikų švietimo programos „ Spalvų ir formų labirintai“ dalyvių išvyka

Tiltagalių kultūros centre yra vykdoma NVŠ dailės programa „ Spalvų ir formų labirintai“. Užsiėmimai vyksta Tiltagalių kultūros centro patalpose. Numatytos įvairios ugdymo veiklos, kurios tobulina vaizduotę, plečia akiratį, lavina meninę raišką, skatina vaikų, paauglių bendravimą ir bendradarbiavimą, tobulėjimą. Programos vadovė Odeta Petrauskienė.

Tiltagalių  kultūros centro darbuotojai,  NVŠ ugdymo programoje dalyvaujantiems  vaikams,  gruodžio 9 dieną organizavo edukacinę išvyką į Naujamiesčio Šiaudinių skulptūrų parką, Panevėžio Kraštotyros muziejų,  Miežiškių Kalėdinių žaislų muziejų.

Naujamiestyje vaikai pamatė įspūdingą traukinuką iš šiaudų, kuris sužadino norą išbandyti kitokias meno technikas, parodė ką darbu ir kruopštumu galima pasiekti.

Apsilankymas Kraštotyros muziejuje sužadino daug gerų emocijų: senovės rakandai, neišpasakyto grožio drugių ir vabalų kolekcija, Kalėdinė ekspozicija, suteikė džiaugsmo, naujų minčių  ir idėjų naujiems kūriniams.

„ Noriu tokios eglutės, o aš tokių Kalėdinių žaislų, aš židinio ir visų šitų meškiukų“,- vienas per kitą aikčiojo vaikai.

„ O man drugeliai…kokios spalvos, kokie raštai, koks margumas, koks grožis, negali būti, kad jie tikri…jie per daug tobuli“,- žavėjosi kiti.

Aplankę žėrinčią, ilgaskarę gražuolę miesto Kalėdinę eglę, patraukė Miežiškių link.

Kalėdinių žaislų muziejus paliko šilumos, jaukumo, ramybės jausmą. Senieji žaisliukai, kiekvienas su savo vis įdomesne ir patrauklesne istorija, kurias taip gražiai ir emocingai pasakojo Miežiškių bibliotekos vadovė ir muziejaus įkūrėja Violeta Karklytė.

Vaikai džiaugėsi išvyka, dalinosi įspūdžiais, sprendė kas labiausiai patiko, ką galėtų įamžinti savo meno kūriniuose.

Dėkojame visiems Naujamiesčio kultūros centro dailės galerijos, Panevėžio Kraštotyros muziejaus darbuotojams,  Miežiškių bibliotekos vadovei ir muziejaus įkūrėjai Violetai Karklytei už nuostabias akimirkas ir linkime dar kūrybiškesnių, sėkmingesnių, linksmesnių ir kupinų idėjų ateinančių metų.

Džiaugsmingų Šventų Kalėdų ir metų Naujų!

Panevėžio rajono Tiltagalių kultūros centras
Įmonės kodas 188212872
Paežerio g. 2. Tiltagalių k, Panevėžio raj. LT-38474
Tel: 8-45 559146
Mob: 867357565
El.paštas: tiltagaliukc@gmail.com