KALĖDINIS NAUJAMETINIS KONCERTAS PALYDINT 2015-UOSIUS

Tiltagalių kultūros centre gruodžio 27 d. vyko Karsakiškio seniūnijos Kalėdinis – Naujametinis renginys, kuriame koncertavo visi Tiltagalių kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai. Šventės metu prisiminta kas įvyko 2015-aisias svarbaus, kas atsirado naujo, kuo geri ir gražūs buvo šie metai. Šis renginys , tai puiki proga apžvelgti praeinančius metus, padėkoti visiems už bendrystę, pagalbą  ir palinkėti visokeriopos sėkmės ateinantiems metams.

Be įprastų kalendorinių bei tradicinių renginių bei meno mėgėjų kolektyvų veiklos, šiais mmetais čia vyko ir daug kitų priemonių.

2015-ieji metai Tiltagaliuose buvo patys sportiškiausi metai. Šiais metais čia vyko daug sportinių užsiėmimų, buvo įgyvendintas projektas „Sportuokime kartu“, kurį rėmė Kūno kultūros ir sporto departamentas . Čia vyko daugybė kalanetikos, pilates, šiaurietiško ėjimo, kvėpavimo pratimų, joga pradedantiesiems užsiėmimų. Buvo suorganizuotos  seniūnijos stalo teniso varžybos, seniūnijos šaškių turnyras, seniūnijos sporto šventė , kurios metu vyko krepšinio, tinklinio, futbolo ir virvės traukimo draugiškos varžybos.

2015 metais Tiltagalių kultūros centre vyko Panevėžio rajono Trečiojo amžiaus universiteto atidarymo šventė, įsteigtas Tiltagalių fakultetas, užsiregistravę per 30 studentų.

2015 metai išsiskyrė intensyvia sveikatinimo programa. Vyko susitikimas su Lietuvos sveikuolių prezidentu Dainiumi Kepeniumi „Sveikata – svarbiausias sėkmės įrankis“, su kinezetrapeutu Nerijumi Braždžiūnu tema „Sveika nugara“, „Sulčių nauda sveikatai“, Panevėžio rajono visuomenės sveikatinimo biuras įgyvendino projektą „Mano širdis – mano sveikata“. Šio projekto dėka vyko susitikimai su dietologu, kinezeterapeutu, kardiologu, psichologu.  Prasidėjus Adventui vyko susitikimas su filosofijos mokslų daktare, radijo laidų „Dvasinė ekologija“ vedėja Brone Gudaityte tema „Gyvenimo vertybių dialektika“.

2015 metais buvo suorganizuotos ekskursijos į Jelgavą, kur vyko  „Ledo skulptūrų festivalis“ ir į Trakų pilį bei Kernavę.

2015 metais  laisvalaikio užimtumui įsigyti stalo futbolas ir biliardo stalas. Populiariausiu laisvalaikio užsiėmimu tapo biliardo stalas, prie jo iki vėlyvo vakaro nuolat dūzgia  ir maži ir dideli .

2015 metais vienas iš populiariausių renginių Tiltagalių kultūros centre Mados iš augalų „Pašėlęs ruduo“ buvo nufilmuotas Skirmanto Pabedinsko ir transliuotas per LRT televiziją.

2015 metais Tiltagalių kultūros centre pradėta vykdyti neformalaus vaikų švietimo programa (NVŠ) „Spalvų ir formų labirintai“.

 

Kultūros centro informacija

 

Panevėžio rajono Tiltagalių kultūros centras
Įmonės kodas 188212872
Paežerio g. 2. Tiltagalių k, Panevėžio raj. LT-38474
Tel: 8-45 559146
Mob: 867357565
El.paštas: tiltagaliukc@gmail.com