Teatro studija „Kišeninis teatras”

       „Teatras – puiki galimybė pajusti ir iš arti pamatyti, kaip scenoje žodis tampa kūnu, keliasi ir eina link žiūrovo… Teatro veikla vienija, suartina žmones, skatina veikti, ieškoti naujų kūrybinių sprendimų, siekti bendro tikslo, džiaugtis asmeniniais bei bendros veiklos rezultatais. Teatras sprendžia ne tik kūrėjo, meninio ugdymo, bet ir socialines, vertybinių nuostatų formavimo problemas“– teatro vadovė Jovita Barolienė.

       Teatro meno vadovė stato spektaklius, temines sceneles renginiams, literatūrines-muzikines inscenizacijas, veda teatro edukacinius užsiėmimus, susitikimus su teatro aktoriais, rašo scenarijus renginiams, juos režisuoja, veda, skaito poeziją, kuria trumpo siužeto videofilmus. 2018 m. buvo pastatytas miuziklas „Veidrodėli, pasakyk“ (Brolių Grimų pasakos „Snieguolė“ motyvais). Jame vaidino, šoko, dainavo visi kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai.  2019 m. pastatytas spektaklis „Kai nesieki savo žemės“, pagal Jurgos Vilės knygą „Sibiro haiku“. 2020 m. buvo parengtas poezijos skaitymo duetas „Tėvynę man neša žmogus“, pagal lietuvių poetų klasikų kūrybą. Meno vadovė renginius veda ne tik Tiltagalių kultūros centre, bet ir kituose rajono kultūros įstaigose. 2019 m. meno vadovė parengė scenarijus ir vedė rajoninius renginius – Valstybės dienos renginys Upytės piliakalnyje, Panevėžio rajono bendruomenių sąskrydis, „Atverkime širdis Kalėdų baltumui“ Panevėžio rajono savivaldybėje, renginys Liūdynės kultūros centre Žemaičių metams paminėti, renginys „Širdies pašaukti“, skirtas Pasaulinei kultūros dienai paminėti  ir kt.

      Meno vadovės teatro trupė nuolat atsinaujina. Narių skaičius – kintantis, pagal poreikį ir kūrybinius jos sumanymus. Į teatro veiklą įtraukiami įvairaus amžiaus nariai. Jie dalyvauja įvairiuose renginiuose, teatro projektuose, poezijos skaitymuose, veda renginius, vaidina spektakliuose, etiuduose, inscenizacijose. Teatro vadovė, populiarindama teatro meną, siekia atskleisti aktorinius narių gebėjimus, per teatrinę veiklą pažinti ir atrasti naujus jų talentus bei polinkius. Teatro trupės pasirodymai yra šiltai sutinkami žiūrovų, žavi jautria aktorių vaidyba, muzikiniais ir režisūriniais sprendimais.

Teatro meno vadovė Jovita Barolienė, tel.nr. 8 615 83 604, jovita.baroliene@gmail.com

Padėka

Padėka

Panevėžio rajono Tiltagalių kultūros centras
Įmonės kodas 188212872
Paežerio g. 2. Tiltagalių k, Panevėžio raj. LT-38474
Tel: 8-45 559146
Mob: 867357565
El.paštas: tiltagaliukc@gmail.com