„ĮKVĖPK” TILTAGALIUOSE

Susitikimo su Zita Kelmickaite Tiltagaliuose akimirkos.

Nuoširdžiai dėkojame Tiltagalių kultūros centro direktorei Renatai Kopūstienei, Karsakiškio seniūnei Rimai Jaškūnienei, Panevėžio rajono merui Povilui Žaguniui bei visai rajono savivaldybei už šiltą priėmimą ir visokeriopą pagalbą.

Taip pat dėkojame ir verslui, be kurio mūsų projekto renginiai įvykti negalėtų, – tai renginį svariai parėmusiam Verslo Moterų Tinklas Panevėžio Regionas / Business Women Network Panevezys bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kurie vaikams dovanojo daug džiaugsmo suteikusį batutą.

Ir, žinoma, dėkojame dviem asociacijos „Muzikos galia” narėms Fausta Savickaitė ir Diana Tiskovaite, kurios rado kelią į susirinkusiųjų širdis ir tikrai labai kokybiškai po rimtų pokalbių pakėlė nuotaiką.

Ačiū Ebru Menas/Ebru Art ir VšĮ MedaProject vadovei Eglė Veršininienė, kuri renginio metu suteikė konsultacijas dviem moterims.

Projektas jau įsivažiavo, matome, kad jis duoda vaisių, tad darkart nuoširdžiai dėkojame tiems, kurie mums padeda, nes be Jūsų mums būtų kur kas sunkiau.

Nuotraukų autorė – Dženė Dobrovolskytė. Ačiū.

#Įkvėpk #UžSaugiąLietuvą #Tiltagaliai #Panevėžys #Lietuva #VMT #PPAR

Panevėžio rajono Tiltagalių kultūros centras
Įmonės kodas 188212872
Paežerio g. 2. Tiltagalių k, Panevėžio raj. LT-38474
Tel: 8-45 559146
Mob: 867357565
El.paštas: tiltagaliukc@gmail.com