MUZIKA – LAIMĖ ŠIRDY PAKILUS

 „Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas.“ – Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.

Vasaros ir rudens sandūrą – Žolines,  Karsakiškyje pasitikta ypatingai – su ypatinga viešnia, soliste, tarptautinių konkursų laureate Judita Leitaite.

Rugpjūčio 14 dieną Karsakiškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje vyko šventos Mišios, kurias laikė parapijos klebonas Jonas Morkvėnas. Po Šventų Mišių gausiai susirinkę gyventojai  klausėsi nepakartojamo koncerto, kuriame skambėjo gražiausi Lietuvos ir pasaulio muzikos kūriniai, atliekami pasaulinio garso mecosoprano Juditos Leitaitės, kurios užburiantis vokalas yra pažįstamas daugumai geros muzikos gurmanų. Judita su džiaugsmu dalinosi Dievo dovanotu talentu, savo širdies šiluma ir gera energija, jos nuostabus balsas atgaivino sielas  ir džiugino klausytojus. Lietuvos vokalo legendai koncerte akomponavo pianistė  Lina Vaitkuvienė.

Gausiais plojimais ir gėlių žiedais  susirinkusieji išreiškė begalinį dėkingumą atlikėjoms.

 

 

Panevėžio rajono Tiltagalių kultūros centras
Įmonės kodas 188212872
Paežerio g. 2. Tiltagalių k, Panevėžio raj. LT-38474
Tel: 8-45 559146
Mob: 867357565
El.paštas: tiltagaliukc@gmail.com