NAUJA SPORTO ERDVĖ

 Tiltagaliuose plečiamos sporto erdvės, šalia žaidimų aikštelės įrengtas naujas lauko sporto kompleksas

Pasimankštinti norintiems  Tiltagalių bendruomenės gyventojams pasiūlyta naujovė – įrengta nauja aktyviam laisvalaikiui skirta sporto erdvė su moderniais lauko treniruokliais ir lygiagretėmis.

Ši žinia netruko pasklisti ir nudžiugino vietos gyventojus, kurie jau senai svajojo apie visiems prieinamoje vietoje įrengtus lauko treniruoklius, skirtus aktyvinti sportinį judėjimą, sveikatinimą bei plėtoti naujas turiningo laisvalaikio leidimo, bendravimo formas.

 Atmosferos pokyčiams atsparūs, nerūdijantys įrenginiai, skirti įvairioms raumenų grupėms – kojų-liemens raumenims, rankų, krūtinės, viršutinės pečių juostos, pilvo presui ir kt. – lavinti.

Treniruokliai pastatyti šalia jau esančių sporto žaidimo aikštelių. Jau dabar, net ir esant ne itin palankiems orams, treniruokliai nestokoja populiarumo.

Lauko treniruoklių kompleksas sudarytas iš dešimties lauko treniruoklių, gimnastikos įrenginio, lygiagrečių, kuriais treniruojamos visos kūno raumenų grupės.

Sportas gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, ugdo ištvermę, stiprina imunitetą, dailina išvaizdą, teigiamai veikia nuotaiką, be to, yra puikus ir sveikas būdas leisti laisvalaikį.

Projektą „Lauko treniruokliai ir lygiagretės Tiltagalių bendruomenės poreikiams“ įgyvendino Panevėžio rajono Tiltagalių kaimo bendruomenė. Projektą rėmė Lietuvos Respublikos  žemės ūkio ministerija.  Žemės ūkio misterijos skirta  6957 eurai,  Panevėžio rajono savivaldybė prisidėjo 1000 Eur ir Tiltagalių kaimo bendruomenė prisidėjo 328-iais eurais. Bendra projekto vertė 8285 eurai.

Tiltagalių kaimo bendruomenės informacija

P.S. https://www.delfi.lt/fit/sportas/kaip-teisingai-sportuoti-su-lauko-treniruokliais.d?id=72094806

Panevėžio rajono Tiltagalių kultūros centras
Įmonės kodas 188212872
Paežerio g. 2. Tiltagalių k, Panevėžio raj. LT-38474
Tel: 8-45 559146
Mob: 867357565
El.paštas: tiltagaliukc@gmail.com